ÜRÜNLERİMİZ
İÇ CEPHE BOYALARI ÜRÜN GRUBU
Süper Tavan
Su bazlı, akrilik esaslı, beyaz ve örtücülüğü özel olarak formüle edilmiş bir tavan astar boyasıdır. Her türlü sıva, beton,alçı ve kireç yüzeye uyum sağlayan, nefes alan, kolay uygulanan, iz ve parlama yapmayan, süper örtücü tavan boyasıdır
Atlantis Silikonlu İpek Mat Boya
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, silikonlu, tam silinebilen, ipek mat iç cephe boyasıdır. Kolay uygulanabilir, uygulandığı yüzeylere nefes alma imkanı verir, örtücülüğü yüksektir.
Ada Silikonlu Soft İpek
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı yaş uygulaması ve yayılması mükemmel, iz ve parlama yapmayan dekoratif bir iç cephe boyasıdır.
Millennium Tavan
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı yaş uygulaması ve yayılması mükemmel, iz ve parlama yapmayan bir tavan astar boyasıdır.
Millennium Plastik Boya
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, mat iç cephe boyasıdır. Kolay uygulanabilir, örtücüdür, uygulandığı yüzeylere nefes alma imkanı verir.
Millennium Silikonlu İç Cephe Boyası
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, silikonlu, mat iç cephe boyasıdır. Kolay uygulanabilir, örtücüdür, uygulandığı yüzeylere nefes alma imkanı verir.
Ada Plastik Mat
Su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, mat iç cephe boyasıdır. Kolay uygulanabilir, ve yüksek kapatma gücüne sahiptir, uygulandığı yüzeylere nefes alma imkanı verir. Mükemmel yayılma özelliği olan birinci sınıf dekoratif iç cephe plastik boyasıdır.
E-Bülten
Yeniliklerden Haberdar Olun
© Meges Tüm Hakları Saklıdır.
TTR BİLİŞİM